Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkradanie pieniędzy rodzicom ;d
#11
Wystarczą słowa: tato, daj mi coś kasy, najmniejsza kwota, jaka mnie interesuje to 3zł. I tak codziennie, w sumie, mój tato zawsze mi da, z mamą trochę gorzej "trzeba oszczędzać, nad morze jedziemy, a Ty byś tylko ciągnęła kasę!"


AtGery: też potrafię kłamać w żywe oczy! Nie jesteś sam, muahaha. Big Grin


___
Reply
#12
Biorę sobie tylko jak mnie wyślą do sklepu i zostanie jakaś złotówka albo taką złotówkę jak odprowadzę koszyk w hipermarkecie i się nie upomną, w formie takiego procentu za wykonanie roboty Big Grin W bezpośrednie podbieranie z portfela czy z jakichś innych tego typu miejsc nigdy się nie bawiłam i nie zamierzam
Reply
#13
Music 
Nie łatwiej po prostu poprosić?

Nie wiem czy można niżej upaść...
Reply
#14
Nigdy!
Reply
#15
Bezpośrednio z portfela nigdy nie zabierałem. Z reguły jak wracałem ze sklepu i zostało te 3-4 zł, to sobie zabierałem.
Reply
#16
Cześć, jestem Vilin i kradnę drobniaki rodzicom z portfela, żeby mieć na żel do włosów.
Reply
#17
Big Grin 
Ja nigdy jeszcze nie kradłam i nie mam zamiaru. Cool Mam swoje drobniaki, po prostu jestem taka oszczędna, że nigdy nie znikają. Big Grin
Reply
#18
Raz chyba wziąłem złotówkę jak byłem mały, ale tak to nic.
Reply
#19
Nigdy nie podkradałem pieniędzy rodzicom, i nie zamierzam tego robić.
Reply
#20
A ja przeglądam sobie ten dział i naglę patrzę, a tu taki dziwny temat Big Grin
więc wpadłem Wink
ja osobiście jeszcze nigdy nie podkradałem, poważnie, bo nie przychodziło mi to nigdy do głowy. Zresztą ja zawsze mam "legalny" sposoby, np. mówić dziadkowi że zjadłbym sobie jakichś fajnych cukierków, a on "no tak, wiadomo, przecież też potrzebujesz pieniędzy bo nie pracujesz, a kto inny ci da jak nie dziadek?" i zawsze wpadnie w łapy nawet kilkadziesiąt złotych, bo jest hojny Smile
Wolę zawsze samemu załatwić sobie pieniądze i to drogą legalną, a nie poza czyimiś plecami Wink
Pamiętajcie! Dziadkowie i babcie to istne skarby! Big Grin
tzn. dodam jeszcze że jak wracam ze sklepu i zostają mi jakieś drobniaki to je zabieram dla siebie, ale rodzice o tym wiedzą, bo im mówie po przyjściu "to ja sobie wezmę tą reszte nie?" i tyle Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)