Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkradanie pieniędzy rodzicom ;d
#1
przyznawać się kto i ile podbiera rodzicom z portfela ,bo nie chce mi się wierzyć ,że nikt nie był w takiej sytuacji ,że nie potrzebował kilku złoty Tongue
Ja osobiście biorę codziennie ,ale to są groszę ,przeważnie 1zł ,a kwota nigdy nie przekroczyła 3,50zł Big Grin
Reply
#2
Ja pożyczam czasem, ale oddaję Tongue. Potem rodzice ode mnie, i taki krąg.
Reply
#3
Photo 
Gdy miałem ok. 7-8 lat to też podkradałem te grosze ale w tym wieku nigdy bym tego nie zrobił. To jest zwyczajne złodziejstwo.

Chociaż w sumie kwestia indywidualna, kto jak z tym by się czuł.
Reply
#4
Zdarzyło się, ale potem oddawałem to. Wiesz, 2zł na coś tam Tongue Na zasadzie, że nikt nie wiedział, że ubyło i przybyło. To złodziejstwo, więc po co mi to?

Tak dla formalności: Podkradaniu pieniędzy rodzicom mówimy nie!

Teraz mam kieszonkowe, starcza mi. Miesięcznie odkładam ponad 50zł. I takie odkładanie (zdarza się, że odłożę 80zł, wiadomo też, że są przychody, np. urodziny) powoduje, że mając 20zł jestem w stanie wydawać je na swoje przyjemności przez tydzień, gdzie kiedyś zrobiłbym to w kilka minut.

Luqe Trzysta Dwa:
Szczerze: za te jednorazowe 2zł - pewnie bym nawet o tym nie myślał. Gdybym wziął coś więcej i rodzic by mnie zapytał - byłoby źle, bo musiałbym kłamać itp. Co do kłamstwa, to wywinąłbym się, bo potrafię kłamać w żywe oczy, praktycznie każdego (z mojego otoczenia) jestem w stanie okłamać (tak niedowiarki, nawet byście się nie zorientowali). Gorzej, że jednak miałbym to poczucie, że ukradłem coś i to komuś z rodziny. Lepiej poprosić lub oszczędzać Big Grin

Atdół
A widzisz, czekałem na to pytanie Big Grin
Tak, paradoks kłamcy - skoro zawsze kłamie, to czy kłamie, że zawsze kłamie?
Otóż nie skłamałem, tyle. Gdybym chciał Ci udowodnić, że mówiłem prawdę, a kłamałbym - użyłbym moich metod, a tak ciiiiii Tongue
Reply
#5
A skąd mamy wiedziec, że właśnie teraz nie skłamałeś nam prosto w oczy? Dodgy Big Grin
Reply
#6
ja z rodzicami nawzajem się wspieram w sprawach finansowych Big Grin
Reply
#7
Information 
Też mam podobnie. Jak patrzę na swoich znajomych jak chcą okłamać rodziców, nauczycieli nie potrafią. Widać ich zdenerwowanie, determinacje, tzw. 'mowa ciała'. Ja gdy kłamię, najczęściej gdy jest to potrzebne potrafię mówić na luzie, nie rozpozna się po mnie zdenerwowania.

Vilin:
Nie podkradam. Nigdy. Smile
Reply
#8
Brakowało Ci na żel do włosów?
Reply
#9
nie kradnę, zawsze wcześniej mówię lub piszę że biorę. Jak czasem znajdę sobie coś na meblach albo pod dywanem, to biorę bo i tak nikt nie wie czyje to.
Reply
#10
Też tak robie. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)