Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowy konkurs. 02.04.12- 17.04.12
#21
Bardzo dobry pomysł...Szkoda ,że nie gram na Classic:/
Reply
#22
sponsor 200k zaraz wyślę Dodgy
Reply
#23
sponsor: 300k
wysłane na postać Kilalan

pozdrawiam i powodzenia Smile
Reply
#24
Sponsorka:
Reply
#25
Rzeczywiście nietypowy Big Grin

Zrobię to w klockach Lego Big Grin

A i sponsor: 500k Tongue
Reply
#26
Bierzcie udział, bo jak na razie to sami sponsorzy. :3
Reply
#27
to mojuśkie dzieło: http://sketchtoy.com/27668737 Tongue
Reply
#28
Sponsor 1m
Reply
#29
Obecny stan konkursu. http://scr.hu/0hf4/hj7o4 + dużo kaski, zaraz podliczę.
Reply
#30
Star 
Kiedyś w dawnej Gra'i żyli sobie trzej bracia
Salvan,Nesarembi i Haiko Cygani urodzili się bardzo ubłogo nie mieli przeważnie co jeść.
Mali i głodni Cygani udali się do Starych Ruin gdzie stała wielka forteca
gdzie znajdowały się Zjawy i Nietoperze.Najstarszy brat Haiko zmarł przez cios odchłani zjawy.
Reszta braci w wiosce Nabierała doświadczenia i wyruszyli na pomstę gdy już całe ruiny były puste
Na ich oczach wyjawił się Mroczny typ z tarczą i jednym okiem w kolorze czerwonym siedział przy ognisku bardzo zmęczony zesłał nam go sam Thinker w Postaci herosa.Cała wioska ruszyła na tego mrocznego typa człowiek Krzykną jestem Mroczny Patryk i pozabijał całą wioske jedyny żywy wyszedł Salvan został przyjęty w dalekim mieście Werbin przez Elfy które dały mu jesć, pić i łuk do ręki Salvan do 40 poziomu doświadczenia miał trudno nie miał żadych kumpli Aż do tego momentu gdy w Mokradłach pojawił się MROCZNY PATRYK!.Salvan strzelał do niego z swojego heroicznego łuku gdy patryk upadł za jego ciałem leżał pocięty młodszy brat który wydawał ostatnie oznaki życia.Salvan zabrał go do elfów, ale nie dało go się nie uratować pogrzeb odbył się bardzo uroczyście. Po 4 latach Salvan poznał wielu kumpli i pomścił całą rodzinę Tak zakończyłą się jego przygoda.

Robiłem to 4 godziny Smile



Salvan
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)