Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny event a faworyzowanie graczy.
#81
Jak na 3 postaciach, jak się nie da przerzucić przez depozyt? Angry
Reply
#82
legi kupuje się ze względu na bonus
Reply
#83
Masz 30 jajek i kupujesz itemki które przesyłasz przez depo? Big Grin
Reply
#84
Przy okazji tego tematu pragnę gorąco podziękować pomysłodawcy przedmiotu z loterii pełniącego funkcję detektora herosów. To faktycznie bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek całego eventu. Po co szukać z kimś po całym świecie gry herosa skoro kto inny ma tę informacje na talerzu i w momencie, gdy Ty przekopujesz najciemniejsze dziury, on zdobywa coraz to ciekawsze trofea? Good idea. Oby tak dalej.
Reply
#85
Ojejciuuu Cry. Czemu zawsze jest porównywanie graczy kupujących Sł do tych nie kupujących ? Robicie aby same problemy. Ja też jestem Polakiem, nie kupuję zazwyczaj SŁ, jedynie co to podkradnę babci z konta na sms za 1sł na wyczerp. To też nie jest wasza wina, większość graczy zamiast wydać sobie na SŁ, kupuje fajki, piwa, maryśke, a potem lamenci, że gracze którzy kupili sobie SŁ są lepsi... Nie każdemu się przelewa w domu, okej. Rozumiem to, no ale gracze którzy kupują Esełki muszą być jakoś dopieszczani, przecież gdyby nie oni to by Gra w ogóle nie było ;<...
Reply
#86
(2013-03-31, 15:42:01)Sepdeert Wrote: Masz 30 jajek i kupujesz itemki które przesyłasz przez depo? Big Grin



Dokładnie tak.
Reply
#87
Droga Cahir, mamy rozumieć że nie wprowadzicie tego co miało być przez ten temat tej osoby?
Zawsze są hejterzy nawet ważnych spraw nie ma co się przejmować kilkoma osobami, inni gracze z małymi poziomami to doceniają, wiem bo w śród moich kolegów mało doświadczonych to że robią questy eventowe i cieszą się z nagród, więc nie karaj graczy, przez innych graczy.

A wy ludzie co narzekacie się też ogarnijcie, powstało margo jest sporo serwerów, z czego oni mają to utrzymać?
Robią nam event, teraz odpisują pomimo że właśnie są święta, i powinni je spędzać z rodziną.
Teraz sadzę że wszystko powinno zostać wprowadzone zgodnie z planem jak było, a następne eventy uboższe na wasze własne życzenie tak mi szkoda was hejterzy, nigdy nie doceniacie pracy innych.
Oni się starają, harują robią te pixele, żeby potem dostać po łbie przez taki temat?
Zróbcie hejterzy własną grę i utrzymajcie to, rozwińcie i zróbcie żeby inni grali, na pewno wam się nie uda, ale życzę żeby się udało.





PS. proszę Cahir odpowiedz czyli tytana nie będzie?
Reply
#88
Moglibyście zrobić,że herosów wykrywa jedynie po zrobieniu questów Tongue
Reply
#89
A takie pytanie... Jeżeli na wyspę można dostać się z Portu Tuzmer, to jak tylu graczy z 30lvl tam tak szybko się dostało ? Jest jakiś skrót czy co ?

I drugie pytanie - Dlaczego na owej mapie jest PvP ?!?! Przecież na brutalu nie da się bezpiecznie jajek pozbierać bo latają takie 30lvl w grupie i dedają... Moim Gorwem spokojnie daje radę no ale tanckiem jak ja mam tam sobie poradzić Cool
Reply
#90
Według mnie niewypałem są te legi na 60lvl, a czemu ? Bo w przedziale 40-80 jest już dużo legend. Raczej wątpie, żeby ktoś te legi użył jako zamienniki. Przecież na 40lvl lega z karma z ostatnim ratunkiem i 20lvl dalej kolejna z tym samym bonem ? Nie opłaca się zabardzo(no chyba, że ktoś chce mieć 2x większą szanse). Trochę zeź cie pokręcili, tylko, że właśnie jest następna lega z dotykiem na 60lvl, a na 71 i 76lvl wchodzą następne legi z tym bonem i wątpie, żeby ktoś chciał zmieniać(napewno jest ileś % graczy, co by chciała mieć taki zamiennik).
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)