Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny event a faworyzowanie graczy.
#71
Nigdzie nie napisalem ze administracja jet zla, ja tez widze to co robicie dla nas. Wiadomo ze kazda firma jest nastawiona na zysk to tez napisalem w pierwszym poscie - zawsze tak bylo, jest i bedzie - prawa rynku to naturalne. Troszke juz Cie znam i wiem ze starasz sie dla nas. Chodzi mi wlasnie o to ze takie przedmioty etc, stawiaja swiat zupelnie do gory nogami. Sa tez inne piekne rzeczy za SL na ktorych mozna byloby poprzestac (TAK CALEN MASZ PIEKNEGO KAMELEONA). Co do questow to sama fabule bede ocenial jak laskawie dedacze pozwola nam tam wejsc Smile
Reply
#72
Ależ my nie chcemy, żebyście nam dawali SŁ za darmo albo przedmioty legendarne, moglibyście tylko raz na jakiś czas pomyśleć o graczach, którzy dużo czasu poświęcają grze, a nie o tych, którzy mają większe kieszonkowe.

Oczywiście nie za wszystko trzeba płacić, ale i tak za dużo to ułatwia.

I przyda się pomyśleć o graczach ze świata Brutal Big Grin
Reply
#73
Ehh... Po przeczytaniu Twojego postu, zmieniam zdanie...
Tak naprawdę jedynie z forum wiem co jest grane, no cóż większość graczy się nim sugeruje, nie sprawdzałem samemu questów(Nie mam dzisiaj możliwości, a telefonem to nijak)
Nie ukrywam, że jedyną rzeczą jaka mnie interesuje w queście to nagrody. Najgorzej się jedynie wkurzyłem, że te jajka nie mogą być przechowywane w depozycie, po zobaczeniu posta Salema, wnioskuję teraz, że będzie taka możliwość. Przed chwilą zobaczyłem, że z questu takiego jednorazowego, można zdobyć większą ilość jajek. Na samym początku wydawało mi się, że nie możliwośc przekazania ich do depozytu jest specjalnie po to, aby zwykły gracz nie mógł zdobyć ładnego przedmiotu bez wydawania sł. Jeśli dacie możliwość przechowywania ich w depo, nie będzie żadnych powodów do płaczów. Od siebie zwracam honor admonistracji i przepraszam.
Reply
#74
Odbiegając od tematu (chcąc nie chcąc tylko tutaj mogę liczyć, że mnie przeczytasz, bo wszędzie jest dosłownie kilka postów na minute) i korzystając z okazji, chciałam Ci powiedzieć, że na Brutalu nie ma możliwości robienia tych wszystkich questów i cieszenia się z tych pięknych grafik i fabuł, może dlatego Acflova tak zdesperowanie opisał całą tą sytuację z jajkami. Mapka eventowa to jeden wielki pogrzeb, mieliśmy pisać o tym na panelu, żeby coś z tym zrobiono, ale są święta i jak zobaczyliśmy, że ponad 1000 wątków jest do rozpatrzenia to zrezygnowaliśmy. Brutal to brutal, to prawda, ale to jest zwyczajne uprzykrzanie gry. Dzisiaj z ledwością zrobiłam dzienny, a i tak zostałam 5 razy zdedana przez gracza top 1, który zapuścił tam korzenie i nie zamierza stamtąd wyjść. Jedyny sposób to nie spanie po nocach, ale kto by się aż tak poświęcał w święta?


P.S nie wiem kto wpadł na to, żeby narysować i wprowadzić nam maskotkę Kameleona, ale jest to coś najpiękniejszego w tej grze. Zakochałam się w nim, cały event jest pięknie dopracowany, po protu cudny, ale nie mogłam nawet przeczytać dokładnie dialogów, bo wszystko trzeba było robić w pośpiechu z oczami dookoła głowy, niby mogłabym robić questy na Nerthusie w ciszy i spokoju, ale nagrody mi tam niepotrzebne, nie mówiąc o innych rzeczach które można powyciągać z zakamarków mapy, a są przecież gracze którzy mają postacie jedynie na Brutalu. Masę przekleństw na mapie eventowej sfrustrowanych ludzi, a ja nawet nie mam czasu przydzielić blokad w spokoju, bo za chwilę ded, ded, ded, ded.
Reply
#75
Nie, nie. Źle to ująłeś, dla administracji takie okazje jak Wielkanoc, Nowy rok, święta Bożego Narodzenia itp. to okazja na większy zarobek, tego nie ma co ukrywać. Nie można też ignorować tego, że dokładają wszelkich starań(czego w stu procentach nie można określić, bo nie wiem jak jest w rzeczywistości) do budowy fabuły questów. Te bonusy to tylko dodatek, każdy ma prawo je kupić ale nikt do niczego nie jest zmuszany. Heros jest, event jest, itemki są bo gra musi przyciągać swoją strukturą i klimatem graczy dla właśnie większego zarobku. Jedni widzą więcej w tych questach, zwracają uwagę na fabułę i śledzą uważnie tekst. a drudzy robią tylko dla przedmiotów i tego nie wolno potępiać bo każdy ma w tym swój cel.
Otóż dobrze wyraziła się w tym temacie Noys, dobrze określiła całą tą dyskusję.

Edit:
Futrzaku, przeczytaj jeszcze raz mój post ja tu nic nie mówię o tym, że event powinien być za złoto w grze czy coś w ten deseń. Przeczytaj moje wcześniejsze posty to dowiesz się jakie jest moje miejsce.
Reply
#76
Nigdy się nie znam Cry Ja uważam, że i tak jest mała granica między tymi cosiami...
Reply
#77
Photo 
Przecież to normalne, że gra się musi z czegoś utrzymywać. Płatna część stanowi jakieś około 15-20% eventu tj. loteria, sklepik z pamiątkami. Nie zapominaj, że to tylko dodatek do eventu. Pod event przede wszystkim są robione, questy, mapki i npc. Jakby loteria była darmowa, całkowicie nie miała by sensu.
Reply
#78
Tchnienie dużo lepsze, naszyj badziewny. Wink
Reply
#79
Event trwa do końca kwietnia, więc robiąc dzienny na trzech postaciach dostajesz 3 itemy. Nie da się uniknąć faworyzacji ludzi, którzy wydając pieniądze na grę, bo właśnie z nich się ona utrzymuje. A jeżeli ktoś nie chce wydawać swoich pieniędzy na grę, to niech nie oczekuje, że będzie na równi z tymi co wydają duże sumy, bo gdzie tu sprawiedliwość? Ale tak jak mówiłem, robiąc dzienny można spokojnie uzbierać na itemy.


Poza tym bez pieniędzy można polować na herosów i z nich mieć itemy Smile Tak źle nie jest.
Reply
#80
Dobra, -3 mi starczy Sad Teraz proszę o dogłębne tłumaczenie czemu jest lepsze i dlaczego.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)