Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny event a faworyzowanie graczy.
#51
Różnica w sumie będzie taka, że itemki poźniej będzie można kupić. Wink
Reply
#52
Jeśli rodzice zarabiają na dziecko które wydaje sł na grę to jak dla mnie chore,bo zęby mieć dobre eq trzeba poświecić trochę czasu na zarobienie kasy w grze , a przyjdzie taki co wydaje miesięcznie na gre 1k sł , to jak to nazwac? zarobek ? ...
Bo obliczyłem ze każda profa z itemkami z dwóch ostatnich eventów ma ponad 50% na unik i 1k leczenia ,
i to na przedzielę 50-60
Reply
#53
Pomyśl też o tych co sami na siebie zarabiają bo są i tacy.
Reply
#54
Lightbulb 
Żałosne. Nie chcesz kupować SŁ, to ich nie kupuj masz szansę zebrać te jajka, a jeśli Ci się nie chce to nie bierz udziału w evencie.
Tak jak napisał wyżej Salem na te SŁ trzeba sobie zapracować w prawdziwym świecie, dlaczego niby mam nie mieć przyjemności z gry i z indywidualnego rozporządzania moich zarobków choćby na Gra? Nikt nie zmusza do kupowania SŁ, nigdzie w tej grze nie masz jakiegoś specjalnego Questa który wymagałby kupienia ich czy wejścia na jakąś mapkę. Grę masz całkowicie za darmo i nie musisz na nią wydawać złamanego grosza. Niedawno jakiś gracz mi napisał, że jestem niewyżytym dzieckiem i no-lifem bo kupiłem parę itemków za SŁ teraz muszę je ukrywać żeby uniknąć niepotrzebnych przykrości ze strony graczy? Mam szczerze wygwizdane, że nie masz pieniędzy na SŁ ja mam i chcę coś kupić przydatnego czy w grze, czy może w realnym świecie bo na nie zarobiłem sam pracując. Faworyzowanie? A dlaczego nie? Na tym zarabia ten serwis że ktoś to kupuje i dla nich też to jest praca i mają z tego zysk, dlaczego mają w ogóle Ci dawać cokolwiek za darmo? Ciesz się z eventu.
1m złota w grze nie przynosi zysków grze, zacznij odróżniać świat realny od tego w grze.
_
Reply
#55
Nie chodzi o placz, ja rozumiem ze firma musi sie rozwijac chodzi o cos zupelnie innego, te itemy sa za mocne, blogoslawienstwa sa za mocne i daja za duza przewage.

Vilgar:
Robisz na 3 postaciach i potem item przerzucisz przez depo najwyzej..
Reply
#56
Bug 
No ale jego rodzice się musieli napracować na to. Skoro mu dali za darmo - ich wolna wola. Równie dobrze, możesz uzbierać super eq grając pół roku czy rok w grę, potem oddać to koledze, który zaczyna i słuchać pretensji, że to nie fair, bo ktoś powinien sobie na to zapracować, grając w Margo a ma za darmo.


Acflova:
Mam rozumieć, że błogo z eventu przeciwko błogu heroicznemu za questy w biurze margo dają tak kosmiczną przewagę, że gracze o porównywalnym eq nie mają szans walczyć na równi? Chyba delikatnie przesadzasz. Nie widzi mi sie perspektywa jak gracze na serwerach uzbrajają się w itemy eventowe + błoga robiąc rzeź i zabijając każdego na swojej drodze. A tu już jest ciężki temat, bo dochodzi do tego sprawa balansu.
Reply
#57
Masz rację, ale praca bogatych rodziców, ma się nijak do pracy samemu. I szczerze porównaj sobie kilka itemków ze sklepiku za jajka do legend na podobny przedział poziomowy... Doskonałym przypadkiem może być pier ze złodzieja i pier na 60 za jajka w statach lepszy ten za jajka, a znacznie łatwiej go zdobyć. Na pier ze złodzieja trzeba wydać koszt rzędu 500m, a ten kupić za jajka które najszybciej wpadną za sł...
Nie mam niczego za złe, firma chce zarabiać, niech zarabia, ale mniejszym kosztem graczy, bo przepaść między kupującym i nie jest ogromna. Większość sklepów jest za sł, na mapce eventowej, pamiątkowego outfitu za złoto się nie kupi. Rzadko krytykują eventy, ale tutaj jak pisałem jednego dnia mogę poświęcić na grę czas, a drugiego nie. Zapytam jeszcze, czemu jaj do depozytu ni można kłaść? Odpowiedzmy sobie samo na to pytanie.
/Pisany z telefonu...
Atup
Dużo lepsze nie jest, jedynie na pvp daje kosmiczną przewagę.
Po prostu niszczenie many i energii, jak dotychczas nigdy nie było dostępne za złoto, przykładem jest event z tunią i legendarne błogosławieństwa kupowane przez graczy tonami, znam nie jednego maniaka ph który ma całą torbę ich.
Reply
#58
No tak prawda , ale tez z tym mogą się wiązać kradzieże, oszukiwanie rodziców ze np.potrzebuje na kina a tu bum ... idzie po psc Big Grin
Reply
#59
Nie kosmiczna tylko zauwaz ze z biura mam 15 uzyc a z eventu ktos nawet 50 wyciagnie.
Reply
#60
Gościu, wytłumacz mi jak Ty widzisz ten event? Jak on ma wyglądać twoim zdaniem? Jest quest i są bonusy, proste. W święta wszystkie firmy/sklepy itp. stosują takie chwyty bo ludzie na święta mają/dostają pieniądze a jak coś jest atrakcyjne to dlaczego tego nie kupić? Idź poskarż się właścicielowi jakiegoś sklepu który prowadzi jakąś promocję, że to wszystko jest za pieniądze i tak nie powinno być. Wyśmieje Cię w twarz.
_
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)