Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany !
#1
Cześć Borsuki !

Już sama nazwa mówi za siebie. W tym temacie możecie wygłaszać swoje propozycje na lepszy świat. Chodzi głównie o to aby nasz świat stał się bardziej klimatyczny oraz ciekawszy przygód jakich szukają początkujący tutaj gracze. Jak sami wiecie nasz zarządca Szmaluś nie wszystkim przypadł do gustu swoją mizerna robotą. Czas to zmienić i dlatego piszę ten temat.

No dobra przejdźmy do konkretów. Piszcie tutaj o tym jakie planujecie wprowadzić zmiany na naszym świecie oraz co poprawić lub usunąć ze świata Smile Szmaluś obiecał,że po tym temacie przechodzimy w czyny tak więc nie żałujcie czasu na napisanie czegoś rozsądnego!

Tak od siebie dodam tylko, że przydałby się panel lotów Smile
Zgodę na napisanie tego tematu otrzymałem od Super Moderatora willda, dzięki Ziom ! Smile
Reply
#2
Dokładnie to co napisałeś. Trzeba ruszyć w końcu dupska i się ostro brać do roboty. Pasowałoby odbudować ten klimat, żeby szmaluś częściej trochę urzędował w grze, przydałby się ten obiecany panel lotów.

Potem coś dopisze.
Reply
#3
Panel lotów i jakieś konkursy by się przydały Big Grin. Również jakieś spotkania wszystkich graczy ze serwera w ithan lub na jakiejś miłej mapce.

AtEdit błąd ortograficzny Big Grin
_______
Reply
#4
Cytuje Krzysztofa Kononowicza:
,,Trzeba wszystko zlikwidować,,.
Reply
#5
Myślę, że wielu graczy weźmie w tym udział. Bo i tak panuje nuda na serwie.

Można byłoby zrobić mapkę, taką jaką Nexos ma. Questy są w niej dwa i wgl. Peszosława można byłoby się zapytać czy nie porobi nam jakichś dodatków.
Reply
#6
Panel lootów został zamówiony w czasie wysyłania regulaminów, ale jak na razie nie mamy kontaktu z wykonawcą(jeżeli mnie pamięć nie myli to wykonuje on podobny panel jaki jest na Ertill).
willda:
Punkt z robotą. Jak powiedziałem Ci wcześniej, rób jedną rzecz na raz, nie wszystkie. Od miesiąca nie ruszyłeś z eventem, obarczasz tym innych SM, a nawet nie słyszałem, że coś takiego ma być organizowane i nie nie mogliśmy dobrze omówić aspektów organizacyjnych.
Vexta:
Już dawno postanowiłem z Willdą, że kończymy działalność GK(Grupy Konkursowej) oraz poszerzamy skład GE, która przejmie także dotychczasowe obowiązki, a także fundusze pierwszej wymienionej organizacji.
Norkash Tishbua:
Tutaj się w zupełności zgadzam. Nie dalej jak dwa dni temu lub wczoraj rozmawiałem z Psychozą na temat własnego NPC, którego byśmy stworzyli na serwerze. Pomysł miał zostać zrealizowany już na początku roku, lecz przez opieszałość Kertiza, a także problemy z jego złapaniem wszystko jak krew w piach poszło.
Moim zdaniem przydałaby się po prostu nowa mapka Ithan, abyśmy mogli przenieść pomniki w bardziej widoczne miejsce oraz postawić tego nowego NPC.

Sprawa ze Szmalusiem. Prawdą jest, iż od kilku dni są problemy, aby skontaktować się z naszym ADM, jednakże upraszam serdecznie graczy o spokój. Postaram się, wraz z innymi SM(mam nadzieję), przeprowadzić z nim rozmowę, aby wszystko wróciło do starego stanu i żebyśmy ruszyli z rzeczami, które każdy miał osobno zaplanowane i chciał je zaproponować Szmalusiowi.
Reply
#7
Star 
No dobra, jak ciebie nie ma przez weekendy, a wiadomo, że eventu w tygodniu nie zrobisz. Ja też mam rzeczy na głowie. I przypominam ci ty tym światem nie rządzisz ._.

Dlatego, ja proponuję zorganizować dzisiaj konferencję świata na GG i omówić wszystko ._.
Reply
#8
Brakuje mi panelu lootów... Sad
Reply
#9
Panel, jak panel, kiedyś mogliśmy grać bez niego. Smile


Ważne, aby klimat powrócił.
Reply
#10
Miałeś przez ponad miesiąc, a obiecywałeś event wcześniej. A poinformowałeś mnie dopiero dzisiaj, że oczekujesz pomocy.
Dałeś jedynie taką notkę:
Quote:Teraz, jak będzie mi adm serwa chciała pomóc, to niech jakoś pomogą. Event będzie się składał z różnych konkurencji.
- szczerze powiedziawszy to ja Ci nie chcę pomagać, skoro dowiaduję się tego w taki sposób, do tego jakieś zamglone przesłanki są w tym, bo nie wiem czy chodzi o Szmalusia czy o całą Radę Badgers. Do tego nawet nie przedstawiasz czego od nas oczekujesz, tylko mówisz, "że mamy być". Powiedz dokładnie o co chodzi i sprawa załatwiona, a nie skrywasz swoje zamiary zniechęcając tym samym nas wszystkich.
Światem nie rządzę, tym bardziej Ty też nie, więc nie myśl, że każdy z nas będzie na Twoje skinienie palcem. Jeżeli oczekujesz pomocy to masz możliwość napisania do nas na pocztę lub GG(kiedy nie ma nas w grze) oraz prywatnie(kiedy jesteśmy). Ale na pewno nie będziesz wyskakiwał z pretensjami do mnie, że nikt Ci nie pomaga, a potem zarzekał, że mi wszystko opisowo wytłumaczyłeś.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)