Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnie chwile...
#41
Dziękuje że chociaż ty dajesz mi szanse i wiele innych osób, wychodzi na to że tylko tym 4 osób nie pasuje, ale trudno nie zmienie tego Cry
Reply
#42
A teraz powiem Ci tak Specu (nie wiem jak mam się do Ciebie zwracać). Przecież my jej od razu nie skreślamy, tylko piszemy to, co myślimy oraz to, co może się wydarzyć. Szanujemy decyzję Archa, jego wybór - jego sprawa. W kwestii Ali i Arvi - nie piszę tego tylko dla tego, że Ali jest moją przyjaciółką, a Arvi koleżanką, ale dlatego, że to prawda. Ali wszyscy znamy, wiemy jak dużo robi dla serwera, stara się, a teraz rezygnuje z funkcji z godnością, a Ty uważasz, że to wojna o władzę? Podobnie jest w przypadku Arvi, która robi dużo rzeczy dla serwera, robi mapki i tak samo rezygnuje z funkcji. Być może Szejkowa będzie dobrą ZŚP, być może nie, los pokaże, jednak póki co, jak już pisałam kilka postów wcześniej, Arvi zresztą też, przez swój ton wypowiedzi, oraz sposób w jaki traktuje przeciętne osoby których też nie zna, jestem na nie.



Poza tym, nie daję jej szansy dlatego, że skoro jest osobą z 'wyższej półki', jak to sama powiedziała, to po co jej szacunek zwykłego gracza?
Reply
#43
Brick 
Skoro nie wie, czy sobie poradzi, to po co ma się w to "bawić"? Aby za przeproszeniem zrobic syf na świecie? Przepraszam bardzo ale mnie to zaboli. Nie będę miała w planach patrzeć jak świat będzie upadać. Zbyt wiele czasu, a co najważniejsze serca wraz z Ali włożyłyśmy w ten świat. Owszem, może i jej nie znam, ale pokazała już na co ją jest stać. Mowię: nie, nie dam jej szansy.
Trajkociak:
Tak na marginesie. Zasady interpunkcji chyba tyczą się każdego gracza. Chyba, że jest tak jak wspominali wcześniej. Smile
Reply
#44
I liczycie na to, że jak zrezygnujecie to Szejkowa powie: nie odchodźcie, ja odejdę i zostawię rangę Ali. Nie mówcie nawet, że nie, pewnymi zachowaniami próbujecie wymusić jej rezygnację a to nie jest ładnie z waszej strony. Pamiętajcie tylko o jednej rzeczy, nie ma ludzi niezastąpionych, dużo osób zna się na rysowaniu mapek, nie jedna osoba może włożyć w to tyle serca co wy.
Reply
#45
To teraz powiem jak mi sie wydaje wobec was Wink zazdrościcie ? Czy co bo ja już sama nie wiem Tongue nie chcesz nie dawajaj mi szansy nie mam zamiaru o to sie was prosić, przykro mi że Archlord nie wybrał Aliarii czy ciebie ale jego zdanie jest ostateczne. Pokazałam na co mnie stać przez jeden błąd ?
Ps. Jestem na telefonie
Reply
#46
Nie, nie liczymy na to. Liczymy na to, że Szejkowa nas zastąpi i sobie doskonale poradzi, bo nie chcemy syfu na tym świecie.
Trajkociak:
No widzisz, dogadałyśmy się, my nie będziemy Ci dawać szansy, Ty to będziesz olewać i będzie dobrze. I zdaję sobie sprawę, że nie jest Ci przykro, bo wyczuwam sarkazm w tym zdaniu. To nie jest jeden błąd, prawda, złamałaś regulamin, odsiedziałaś karę, jesteś niewinna, aczkolwiek fakt, że wiedziałaś iż zostaniesz ZŚP nie upoważnia Cię, do wywyższania się, wręcz przeciwnie, powinnaś dawać nam przykład.

I nie obchodzi mnie, co o mnie myślą inni, niech sobie myślą, nikt im nie broni, ja ani siebie, ani swojego zdania w najbliższej przyszłości nie zamierzam zmieniać.
Reply
#47
Smile 
Przecież nie będzie sama... Psych będzie jej pomagał i wszystko będzie robiła za jego wiedzą/zgodą, więc nie rozumiem o co ta burda.
Będzie także miała wsparcie od wielu graczy [przynajmniej mnie i Teamu].
Z tego co widzę to Psych też nie ma nic przeciwko Madzi więc polecam uciąć dyskusję i zobaczyć co los nam da.
Reply
#48
Nie wiedziałam nawet, że arch odchodzi. Nie byłam poinformowana. Jeśli myślisz, że zazdroszczę. Mam ochotę śmiać się tak głośno jak nigdy. Nic bardziej mylnego. Nie mam ochoty po prostu z Tobą pracować, gdyż dyskfalifikujesz siebie takimi głupiutkimi zdaniami nie będąc nawet zarządcą. Teraz powiedz mi. Zrobiłaś coś dla świata? Nie, oczywiście, że nie. Ledwo co dostałaś SM. Gracze mogą kojarzyć Cię jedynie z tego, że stoisz w mieście. Nawet w naszych ulubionych rozmówkach nie było o Tobie słyszeć. Jak już wcześniej pisałam. Nie wiesz, nie umiesz - nie podejmuj się. Zrobisz coś źle, a potem przekażesz komu innemu pałeczkę, jak gdyby nigdy nic i zapomnisz o sprawie. To, że jesteś na komórce, to cię z niczego nie zwalnia. Tak się składa, że też jestem na komórce i śwetnie sobie radzę. Smile
Reply
#49
Tylko spowodujecie, że będzie się kierowała uprzedzeniami wobec was. Jestem pewien, że chcecie wymusić aby się poddała nawet bez spróbowania, a to był by duży błąd. Nie znam jej w zasadzie, ale myślicie, że będę siedzial cicho i przyklaskiwał? Uważam, że każdemu należy się szansa nawet osobie której nie lubię. Gdyby Arch wybrał veitera to bym uszanował tą decyzję i się z nią pogodził, wystarczy żeby tylko traktował równo graczy i nikogo nie faworyzował a takie rzeczy wychodzą z czasem, bo nikt nie jest w stanie tego przewidzieć.
Reply
#50
Minicca:
Proszę... posłuchajcie Speca, on ma rację.
Dajcie jej szansę, jeśli nie będzie czuła się na siłach to odejdzie, ale przysparzacie jej dodatkowych problemów kłócąc się... Angry
Dajcie jej szansę, proszę was.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)