Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa Eventowa! Temat pomocniczy!
#11
Blasz, przeczytałeś mój quest ? podobał się?
Reply
#12
Nie, nie mam aktualnie czasu. Napisz go tutaj i więcej nie chcę widzieć Twoich postów w tym temacie. ._.
Reply
#13
Tylko edytuj posta a nie spamujesz. Dostałeś i tak 3h a nie 6h. I to jest ostrzeżenie przy następnym spamie.
Reply
#14
Po rozmowie z Else, uznałam, że Psychiczny Łowca, często tutaj nie gra, więc zostaje wydalony, a na jego miejsce wchodzi Grainne.
Reply
#15
Dziękuję za taki wybór.

Moim pierwszym pomysłem jest dłuższy konkurs z układaniem puzzli.
Oczywiście muszą być tutaj osoby, które lubią je układać. Polegałoby to na tym, że osoby chętne zalogowałyby się na pewną stronę, gdzie można układać puzzle. Ja dodawałabym puzzle w temacie i ten kto pierwszy by je ułożył, dostawałby np. Monety Khazalid. Tam czas układania liczy się sam. Wtedy każdy gracz miałby własną nazwę na stronie i gdyby ułożył puzzle, aby pokazać, że to na pewno on dawałby zdjęcie. Na innym świecie było to bardzo popularne. Oczywiście puzzle miałyby tematykę związaną z Gra.

Ale mi tutaj chodzi np. o screeny Else. ;3
Czasami mogłabym dawać tematykę Gra (jakieś zdjęcia z gry), a w inne dni coś związanego z tematyką! Czyli jak Wielkanoc to coś z Wielkanocą i tego typu rzeczy. ;3

Proszę tutaj jest strona z robieniem puzzli:

http://www.jigsawplanet.com/

Każdy zalogowałby się tu i robił dane przeze mnie puzzle, oczywiście byłby z tego jakiś
temat i tam wszystkie informacje.
__
Reply
#16
Tylko nie ma online puzzli z Gra. Byśmy musieli zrobić najwyżej, że każdego dnia inna tematyka. przyroda, sport itp.

Ale to by było online? Jak to wyobrażasz sobie? Bo ja wymyśliłam, lepienie.
Reply
#17
Rozwiń to bardziej Tongue
Reply
#18
To jakie Eventy będą robione ?
Reply
#19
Daj sam też propozycje.
Reply
#20
Ja napisałem jaki ja event mogę zrobić i podoba mi się twoja 2 propozycja Else Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)