Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ja miałem 47%, a Ty? Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego
#61
Ta, i do Harvardu od razu Cool
Reply
#62
Polski-81%
Hist i WoS-76%
Matma-30%
Angielski podst.-98%
Angielksi rozsz.-81%
Przyroda-50%

Chyba srednio, nie? Big Grin
Reply
#63
To ja byłam tak bardzo zadowolona ze swoich wyników, a widzę że przy Was to strasznie zabiedzone.:O
img525.imageshack.us/img525/1832/dadarada.png
Reply
#64
Jestem w 2 klasie gim. i ja miałem egz. próbne. Ale tak z ciekawości, czy angielski rzeczywiście był taki łatwy jak to z waszych wyników wychodzi czy to ja jestem .. że na próbnym miałem z ang. podst. 16 pkt. a z rozszerzonego 11...


__________
Chociaż może na moje usprawiedliwienie że jednak nie jestem taki głupi, mogę powiedzieć że z tych próbnych w mojej szkole najwięcej mieli po około 24-25 pkt Big Grin. A średnio wychodziło właśnie coś koło 16.
Reply
#65
Angielski był banalny, oczywiście jeśli ktoś rozumie język Cool , ale można było w niektórych zadaniach przez tę prostotę nawalić byków, jak ja... Koniec egz. - zadowolony, że wszystko dobrze, a chwilę potem dowiaduję się o banalnych błędach.
Reply
#66
Murtadd Fitri
Eee, ja na próbnym punkty straciłem(a właściwie po prostu żadnego nie zyskałem)na słuchaniu Exclamation...
Reply
#67
Testy z angielskiego na poziomie gimnazjum są żałośnie łatwe, u mnie w klasie zwykle zarówno na próbnych, jak i na prawdziwych nawet super słabi uczniowie, którzy mówią po angielsku na poziomie "Kali mieć, Kali chcieć" mieli po ~35 punktów Tongue Jak w 2 gim jesteś dopiero to może przez ten rok douczysz się jeszcze czegoś
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)