Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
Próbujesz być zabawny? Coś Ci nie wychodzi...
Reply
łojoj to smutne idę się zabić.
Reply
Big Grin 
Starek:
Nie rozumiem o co spina? O słowo "frajer"?
Wykaż się który inteligencją i ogarnij, bo dwa pierwsze posty na tej stronie na pewno nie są na temat.
Starek:
Wbij na gg.
Reply
Przecież ja się nie spinam Cool użyłem tego słowa. Potem On mnie obraził z tekstem o rodzicach oraz kazał wyjść z tematu Cool dlatego zacząłem odpowiadać ironicznie. Life goes on. Brak argumentów że napisałem coś nie tak też mnie lekko zakuł w oczy Tongue
No i mój post jest na temat traktuje jakoby o zabiciu się.
Akatsuki:
Dziwnę że nie ustosunkujesz się do pierwszego członu mojego postu. Ja trochę rozwinę swoją wypowiedź. U młodych ludzi próby samobójcze występują, przez problemy z rodzicami, rówieśnikami, przez sytuacje w szkole, przez otaczającą ich patologie. Teraz tylko należy sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie. Czy osoba która planuje się zabić nie jest bez winy ? może to właśnie jej wina że wszystko jest tak jak jest. Życie jest takie samo dla każdego jeden ma lepiej drugi gorzej, czasem warto spojrzeć na innych, i pomyśleć sobie, "ja chcę się zabić bo mnie ojciec bije i nie mam kolegów, ale ten i ten ma dużo gorzej a się zabić nie chcę" (brak takiego myślenia to wynik egocentryzmu). Są też inne sytuacje np. takie w których narzuca się "samobójcy" kim jest tzn. obraża się go etc. a on się temu poddaje(wynik braku poczucia własnej wartości, a zbudować idzie ją w prosty sposób chociażby uprzejmość dla osób starszych i usłyszenie prostego " dziękuje ale z Ciebie dobry chłopak") Z każdą inną sytuacją idzie sobie poradzić, tylko osoby pragnące odebrać sobie życie nie potrafią walczyć, w konsekwencji zabijają się co dodatkowo jest egoistyczne bo często ranią tym wiele osób, samobójstwo to poddawanie się! a poddanie się w swoim życiu jest frajerskie, i tego inaczej nazwać nie można.
Reply
Nie umiesz nazywać rzeczy po imieniu to po co się wypowiadasz?
http://www.miejski.pl/slowo-Frajer Nie umiesz/nie wiesz co to znaczy owe słowo to nim nie rzucaj bo to że dla ciebie "frajerskie" jest odebranie sobie życia dla mnie "frajerskie" może być równie dobrze Twoje życie.
Reply
Widzę że łatwo przychodzi Ci obrażanie mnie, bezpodstawnie Smile. Slang slangiem, jego znaczenie jest zmienne i zależne od kręgu osób używających go. Jest frajerskie, głupie etc.(tu w sumie źle napisałem, że inaczej tego nie można nazwać, bo można mój błąd) Z tym że ja widzisz mam argumenty na to dlaczego tak sądzę. Ty ich nie masz na dodatek mnie obrażasz, może Ty zastanów się po co się w takim wypadku wypowiadasz.
Encyklopedyczna etymologia słowa "frajer" jest moim zdaniem bardziej poprawna niżeli ta "slangowa"
Frajer to pot. osoba dająca się łatwo nabrać, nadmiernie wierna normom moralnym, które przez wielu nie są przestrzegane Może postaraj się zrozumieć to co napisałem, choć jak już zauważyłem będzie to dla Ciebie ciężka przeprawa, przez mękę i ognie piekielne.
Reply
Pół strony o tym, kto jest głupszym frajerem. Wybitny offtop, szkoda że tu nie ma modów, którzy pilnują porządku. Tydzień czasowej kłódki na temat i byłby spokój..
Reply
foch. idę się zabić.
Reply
Wcale Cię nie obrażam, tylko nie wiesz co to znaczy ten wyraz, to z życiem to był jedynie przykład, dla Ciebie frajerstwem jest samobójstwo a dla innych może być życie "frajerstwem" takim jakim żyjesz Ty czy ja...
Reply
Big Grin 
Człowieku jak nie wiem Q.Q ? dokładnie odpisałem Ci na temat tego słowa, nawet zacytowałem encyklopedie aww.... dobra koniec tematu. Zastąp sobie w mojej wypowiedzi to słowo słowem "idiotyzm, idiotą" etc. albo innego podobnego słowa i będzie git. Nie będę się spierał o etymologie wyrazu, bo to głupkowate jak zresztą Rass napisał.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)