Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
Magik-
Popełnił samobójstwo, zostawiajac dziecko żonę i rodzinę. Skoczyl z okna. Przyczynow nie znam, ale ponoc zażywał amfetaminę(chociaż nie jestem pewien). 2000 rok, to chyba jeszcze nie tak dawno, prawda?
Reply
Nie zażył amfetaminy, nie był pod wpływem narkotyków ani żadnych środków odurzających.
Reply
Wiesz, pewności NIGDY nie będziesz miał.
Reply
Dokładnie, dlatego pokaż mi wyniki sekcji zwłok, a jeśli jej nie ma, to niech nikt nie gada czy był, czy nie był pod wpływem.
Reply
Shocked 
Ale ja jego nie bronie przecież, po prostu pisze, że wszystko jest możliwe.
Reply
Ludzie często przed popełnieniem samobójstwa się czymś odurzają, by np. nie czuć bólu... Nie ważne czym, ważne by działało.
Reply
Noe zawsze, czasami są to różne przypadki samobójstw. Zabić można się gdy ma się problemy w rodzinie, itp.
Reply
Kocham czytać, jak ktoś w swoim poście ładnie zaznacza, że nie mówi o KAŻDYM [w tym przypadku zostało to zaznaczone słowem "często", często=/=zawsze], a ludzie i tak potem piszą "Nie każdy/nie zawsze" Cool
Reply
Co to za ból przy powieszeniu, albo przy strzale w głowę? Huh Środki znieczulające biorą dzieci, albo kobiety, które chcą zrobić z siebie ofiarę po podcięciu sobie żył(ale nigdy jakiejś większej zawsze na nadgarstku). Ewentualnie biorą jedną resztę wysypują, a potem "umierają" i dźwonią do znajomych, którzy ją "ratują". Wink

BTW. Pośmiejmy się z tego oficera co jakoś dwa lata temu chciał popełnić samobójstwo. Przyłożył sobie pistolet do głowy i nie trafił. Cool Pozdro dla polskiego wojska i udawactwa. Wink
Reply
Hehe. Jakoś o tym nie słyszałem, pewnie było to w wiadomościach, lub zapomniałem Huh
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)