Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
Co poradzisz, tacy ludzie. Powiem tak - czasy są za spokojne i ludziom się w głowach poprzewracało. Nie rozumiem tej całej znieczulicy i nienawiści... Człowiek potrafi człowieka zgnoić jak ścierkę tylko dlatego że jest np. inteligentniejszy. Przez to wynika moim zdaniem z 80% samobójstw...

Ostatnio zszokowała mnie sprawa pobicia tego chłopaka, który obronił psa przed chorymi sadystami. Zniszczyli dziecku życie, chłopiec miał plany itp. Nie zrozumiem chyba tego świata...
Reply
Takie czasy, każdy każdemu chce skoczyć do gardła, każdy każdemu chce zabrać dorobek, każdy każdego wini. Ale sami są bez winy..
(no nie każdy ale była piosenka z podobnymi słowami)
Reply
Jakiego dna?
Reply
Też kiedyś maiłem problemy, okraszone FPS i horrory mi pomogły Big Grin.

Mały Besciu:
Nie tylko, jak dla mnie gorsze jest to, że ludzie wychodzący poza margines są wyśmiewani, chce w wieku 15lat założyć sobie stronę internetową, to mnie wyśmieją, jestem abstynentem i wole grać w gry czy przeglądać jakieś newsy na necie te 5h, przez które włóczyłbym się po kątach i krył z piwkiem, jestem wyśmiewany. A co ja na to? A... im w Big Grin Ja wam powiem tyle że w młodym wieku trzeba olewać opinie grupek, nawet jeśli ma się inne zainteresowania. Na świecie, a nawet w naszym kraju(bariery językowe) na pewno znajdzie się ktoś kto podobnie myśli, a jedynymi których opinią trzeba się przejmować są bliscy Tongue.
Reply
Zgadzam się z tobą. Ludzie zwykle się "kozaczą" gdy są w grupie a gdy sami to się boją. Nie warto się nimi przejmować oni chcą zabłysnąć.
Reply
Information 
Nie czytałam wszystkich postów, ale polecam poczytać o lesie Aokigahara, jeśli kogoś interesują takie ciekawostki. Wink
Reply
Próby samobójczej nigdy nie miałem, ale potrafiłem sobie ją wyobrazić na miliony sposobów. Sadystyczne jak i najnormalniejsze w świecie np.(powiesić się, podciąć żyły).

Mały Besciu:
Oj uwierz mi, że nie tylko tobie się tak wydaje.
Reply
W pewnym momencie mojego życia, miałem poczucie, że moje życie nie ma sensu, jest monotonne. Ale wiecie co? Pomyślałem, że nie ma co siedzieć przed komputerem i myśleć jakie to nasze życie nie jest... po prostu trzeba wziąć się w garść, wstać z tego zafajdanego stołka i ruszyć w świat. Gdy tylko nadarzy się okazja wychodzę z przyjaciółmi, uprawiam sporty, staram się mój każdy dzień w pewien sposób zaplanować.
Wszystko jest stanem umysłu i jeśli nie zaczniemy starać się by nasze życie było lepsze nic z tego nie wyjdzie! Ludzie troszku wiary w siebie i w życiu można osiągać szczyty, uwierzcie mi. Moje życie jest piękne, teraz nawet nie myślę o samobójstwie, mam kochającą rodzinę, ludzi którym mogę zaufać.

\Życie jest piękne, wystarczy w to uwierzyć!
Reply
Najgorzej jak się wszystko sypie zostawia cię najważniejsza osoba, z rodzicami spiny co chwilę a w szkole totalna masakra.
Reply
Bo życie jest piękne nie ważne jakie ważne że nasze ! Big Grin
Życie to coś co jest 100% nasze.
Trudne chwile w życiu tylko kształtują charakter, dzięki czemu stajemy się lepszymi ludźmi. Bardziej dorosłymi, poważnymi. Co nie znaczy że od razu nie mamy w sobie nic z dziecka. Dziecko cały czas w nas siedzi i czeka by wyjść. A my musimy spróbować je wypuścić w trudnych chwilach. Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)