Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samobójstwa
Co do Aliy problemów to zawsze czułem że skrywa w sobie ten jak to nazwać "mroczą,złą,smutną" część w sobie, znam ją nie od dzisiaj i co do uzależnienia od komputera byłem świadkiem ale i ona zauważyła pewnie że siedzę od rana do nocy nie na gg bo ciągle wyłączone ale na forum Sad
Tak czy owak nazwanie tchórzem osoby która miała odwagę odebrać sobie wszystko jest skrajną głupotą.

Atup Nawet magik ale jest ich wiele więcej, dobra mają słabą psychikę ale słaba psychika to nie tchórzostwo Smile
Reply
Nie znam Cię, nie oczekuję od Ciebie historii życia. Dla większości takich osób jednak ból fizyczny jest niczym w porównaniu z bólem psychicznym. Ośmieszanie jest niczym w porównaniu z uświadomieniem sobie beznadziei istnienia. Dla kogoś, kto poczuł, że stracił duszę, że coś w nim umarło, że nie ma nikogo, dla tego kogoś ... jest to prawdziwy problem. I nieważne czy ktoś jest silny czy słaby. Po prostu.
Reply
Bo szczerze, nie obchodzi mnie kto co przeżył, nie interesuje mnie twoja historia czy kogokolwiek innego, chyba, że zapłacicie grube hajsy, wtedy mogę pobawić się w psychologa i was posłuchać, porysować ludziki w notesiku udając, że obchodzi mnie czyjś los. Życie jest brutalne i się tego nie zmieni. Smile


AtRzuciłeś tematem Magika, więc się wypowiem, Magik nie chciał iść do wojska, udawał chorobę psychiczną, niestety to udawanie zagłębiło się do tego stopnia, że wydarzyła się tragedia, tyle. Smile
Reply
Jeśli odbierasz sobie życie, nie czujesz już nic. Nie masz odwagi by żyć na tym świecie, więc skracasz swój żywot, raniąc przy tym inne osoby.
Reply
http://scr.hu/6vi/daocm

I jak tu nie mieć myśli samobójczych.
Reply
Jednakże fakt, że nie straciłam duszy, nie czyni ze mnie od razu szczęśliwego człowieka.

Najgorzej jest pomagać wszystkim, a nie potrafić pomóc sobie.
Reply
jak zawsze znajdzie się ktoś kto wstawi jakiś bzdet.
Reply
Quote:Rosse:
Najgorzej jest pomagać wszystkim, a nie potrafić pomóc sobie.


Dlatego najlepiej darować sobie i pójść na piwko Big Grin

AtUp: To je Harlok, tego nie zrozumiesz.
Reply
Nawet nie mam zamiaru opisywać swojego życia na forum gry. Po prostu przeżyłem już wystarczająco dużo i bawią mnie słowa, że nie mogę pisać o samobójstwie, bo mam beztroskie życie.
Reply
Nie znam twojego życia, jednak po 16 latach swojego dla mnie wszystko to jest błahostka, przynajmniej tak to odczuwam.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)