Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojownik powinien mieć balans... do pvp
#31
Vexowil: Masz link do klanu, z którym mam wojnę, licz ile jest tam takich łowców.
Reply
#32
Wojownikiem da się każdego pokonać, tu chodzi o um i eq, jedyna profesja z którą są problemy to tropiciel, ale też jest do pokonania, tanc też jest do pokonania łatwym sposobem, także raczej nie będzie umki ''szarża'' ani innych skili typu Metin2.
Reply
#33
misieeek: Nie każdego stać na takie eQ, bo żebym ja miał hero eq z przewa, potrzebowałbym ze 140m.
Reply
#34
Na co Ty narzekasz ? Cool masz bardzo dobre eq ... Angry
Reply
#35
ja mam eq 5 uni i 2 ulepszone i jade z agresorem tropa,łowce i nic mi prowie nie biera co maja eq 2-4 hero i reszte uni.ja mam 350 uleczonia i jakos walki leca wygrane..
Reply
#36
Brawo dla Ciebie, właśnie trzeba mieć jakiś sposób na nich, ja na przykład z tarczą staram się podejść i cisnę błyskiem, z dwuręką też jest sposób, podejść i od razu zacząć bić obezami jak już nie starczy eny to błyskami.
Reply
#37
Wszystko zależy od tego jakie jest eQ na poziom. Sa przedziały poziomów gdzie woj może ładnie wszystkich pozamaiatac majac dobrze zrobione umki i eQ. Balans moim zdaniem jest dobry, przydałoby się natomiast wiecej przedmiotów.
Reply
#38
Photo 
Cytuję "Przywróćcie mu dawną moc"?? Od zawsze wojek był słaby, więc nie rozumiem co chcesz przywracać Wink. Na pewno na wyższych poziomach z łowcą wygrać jest bardzo bardzo ciężko, ale ja osobiście na 76 radzę sobie z nimi całkiem dobrze. Wystarczy dobre eq i błyskawiczny atak + obezwładniający cios 1/3 Wink. Wygląda to tak:
Podchodzę zostaje mi jakieś 70% atakuję caały czas błyskiem aż wejdzie pasywnie ogłuch, wtedy dokładam obezwłada i ilość hp łowcy znacznie spada.
Nie ma co lamentować. Wojownik to szlachetna profesja. Nie sztuką jest łowcą wygrać pvp np z tropem bo to nie jest żaden wyczyn. Natomiast wygrać WOJOWNIKIEM z tropem to już jest coś. Łowca wygrywający walki z innymi profesjami jest po prostu "kolejnym" "zwykłym" łowcą, a my po zwycięskiej walce możemy czuć się dumni.
Pozdrawiam wszystkich Wojowników, tych PRAWDZIWYCH, którzy zaciskają zęby i idą przed siebie nie bacząc na trudności. /Vanguard
Reply
#39
Prawda jest taka , iż woj który ma hera wygrywa ledwo z tropkiem który ma same unikaty.Gdy tropek ma hera jesteśmy wtedy bez szans.Często słyszę od znajomych którzy grają wojami , że dochodzą do tropka i mają 30proc życia mając dobre eq.Nadal nie ma dobrego balansu prof , aby profy były sobie równe.Rozumiem , że eq się liczy bardzo , ale strategia też jest ważna , zaś w obecnej sytuacji nawet strategia nie pozwala wojkom wygrywać z profami dystansowymi.
Reply
#40
Paladyn ma ten sam problem.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)