Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do klimatycznych! [Nowy świat fabularny]
Brick 
Jestem za i chętnie pogram
Reply
Popieram. Z wyj. niektórych stworów nekromantów. Bo oni głównie posługują się tą magią i wysługują się... chowańcami że tak powiem. A te chowańce już umarły (w większości) i jeść im nie trza Wink
Reply
Będzie taka organizacja. I wpleciemy ją w fabułę świata. Będzie też NOC. Materiosa przeniesiemy siłą, jeśli będzie trzeba. Tongue

Goik:

Rekrutacja trzytepaowa:
1. Rozmowa i ogólne poznanie potencjalnego gracza.
2. Tygodniowy pobyt w akademii, która wytłumaczy wszystko co trzeba.
3. Miesięczny okres próbny.

Filmik i cosplay nadal jest aktualny. Jednak z braku chętnych sklecę coś we własnym zakresie, a na dwa miesiące przed otwarciem świata ogłoszę konkurs, w którym będzie można zdobyć nagrody, bonusy do świata prywatnego ( Na przykład broń +1 lub dodatkową umiejętność) a także SŁ ( Tę opcję oczywiście dogadam z administracją kiedy przyjdzie pora.

The Vene: Pięć punktów umiejętności wydane na chowańca naprawdę bardzo osłabi postać. Zapomniałem dodać, że chowańca będzie można uczyć się przywoływać od dziesiątego poziomu klimatycznego. Czy któregośtam, zobaczymy jak mi pójdzie balans drzewek umiejętności.
Reply
a czy musi być to filmik czy same zdjęcia wystarczą i czy można go zrobić np przy w obojętnie jakim miejscu(dom,podwórko) czy muszą być to pasujące do klimatu miejsca typu las itp?

a co do przyzwania nieumarłych przez nekromantę to będzie on mógł przyzwać ich większą ilość czy tylko jednego trupa?

będzie można stworzyć wieloklasową postać typu: Nekromantę z dodatkowymi umięjętnosciami typowymi dla złodzieja itp?(wiem ze takie postacie są słabsze od postaci która ciągle awansuje jedną klasę)
Reply
Ja zamierzam otworzyć bank. Jeśli otrzymam taką zgodę Tongue Ogólnie wszystko będzie dopracowywane od systemu działania po wszelkie umowy i pracowników, jak zobaczę pełny regulamin tego świata by się zgadzało w pełni.
Reply
I filmik i zdjęcia będą mile widziane. I raczej za tło obrałbym coś neutralnego. Ewentualnie naprawdę kontrastowego - koleś w pełnej zbroi oparty o ścianę z jakimś graffiti - czemu nie.

Nekromnata będzie mógł przywołać maksymalnie pięciu nieumarłych, z zaznaczeniem, że jeśli przyzwie zjawę na poziomie trzecim, to może przyzwać ghula na drugim albo dwa szkielety na pierwszym. Nieumarli nie będą mieli raczej umiejętności, będą działać jak chowańce.

Czyli możesz przyzwać jednego silnego potwora, lub pięć słabiutkich. Na przykład robienie sobie "żywej" (hehe) tarczy z pięciu szkieletów będzie fajnym motywem do walk z profesjami szyjącymi z łuku czy strzelającymi z kuszy.

Raczej nie będzie można stworzyć takiej klasy. To już zbyt zagmatwane.
Zubożałą wieloklasowość będzie za to można uzyskać na poziomie epickim ( 30 lvl klimatyczny)

Araksor:
Nie otrzymasz zgody. Bez urazy, ale uważam, na tyle, na ile Cię znam, że nie podołasz i zrezygnujesz po dwóch tygodniach. Zobaczymy, czy w ogóle dostaniesz się na świat, więc nie mów "hop" Tongue
Reply
Spoko. Jak nie to nie.
Reply
dzięki i własnie o takie porównanie jak ty podałeś z tymi 5 szkieletami mi chodziło Wink

a jakbym zrobił jakieś zdjęcia cosplay to gdzie mam ci je wysłać?

czy Nekromanta będzie posiadać jakieś ataki magiczne?
i mógłbyś mi bardziej strzegółowo opisać jak będą rozdawane umiejętności(ile będzie tych umięjętności gdzieś do wyboru) te które będziemy zdobywać co poziom klimatyczny?
Reply
Zdjęcia na maila. Lub jako linki do ładnych, duuużych obrazów w dobrej jakości wrzuconych na jakiś serwer. Imageshack czy pokazywarka...

Będzie, jednak będzie bazował na swoim małym oddziele ożywieńców.
Drzewka umiejętnośc pod pewne co do wprowadzenia klasy są już tworzone, nekromanta się tam znajdzie.

Ogólna zasada - za każdy poziom klimatyczny (10 lvli mechanicznych czyli 64 mechaniczny to 6 klimatyczny, 150 mechaniczny to 15 klimatyczny) otrzymujesz do rozdania jeden punkt umiejętności. Owym punktem możesz zwiększyć o 1 siłę jednej z czterech kości, lub wydać go na rozwój drzewka umiejętności. Lvl klimatyczny będzie można też podwyższać uzyskując nagrody i wyróżnienia w sesjach i treningach w organizacjach. Czyli udzielając się w klimacie.
Reply
Information 
Nekromanta kojarzy mi się z gościem padającym na strzała, za to wysadzającym trupy, osłanianym przez hordę nieumarłych, miotającym zjawami. Grało się w Diablo... Sądzę, że tak to będzie wyglądało.
Kontakt do Arra, wycięte z posta XYZ:
(2013-02-19, 20:57:47)Goik Wrote: dzięki i własnie o takie porównanie jak ty podałeś z tymi 5 szkieletami mi chodziło Wink

a jakbym zrobił jakieś zdjęcia cosplay to gdzie mam ci je wysłać?

czy Nekromanta będzie posiadać jakieś ataki magiczne?
i mógłbyś mi bardziej strzegółowo opisać jak będą rozdawane umiejętności(ile będzie tych umięjętności gdzieś do wyboru) te które będziemy zdobywać co poziom klimatyczny?

Pewnie tam trza wysłać.


Zapomniałem do Arra napisać tu...

Arron:
Proszę, zajrzyj na GG. Wink


Ktośtam (dół):
Nie ma obowiązku expienia. Arron pisał (gdzieś na pewno, chyba mi) że najszybciej level klimatyczny wbije się expiąc i udzielając się w klimacie. Ale nie ma przymusu samego expienia. Również pisał, że bez rozmów i udzielania się level będzie wbić baaardzoooo ciężko.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)