Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do klimatycznych! [Nowy świat fabularny]
Oto i podział miast uznany za sensowy względem... mnie Big Grin
Dobrzy gracze:
KH
Nithal
Thuzal
Źli gracze:
Werbin (Miasto czarownic!)
Eder (Wiadomo)
Mythar

Tuzmer dostarcza bardzo dużo surowców, dodatkowo jest to port. Mnóstwo osób tu dopływa. Więc powinno być neutralne. Łącznie z Ithan i Torneg (Bo to nie miasto. To wieś).

Dobrałem je tak ze względu na surowce dostępne (by żadna frakcja na samym początku nie miała lepiej) oraz na położenie. Dodatkowo zgadzam się z panem z góry.
Reply
Pomysł jak dla mnie świetny, ale jedna rzecz mnie ciekawi... jakie rasy prócz elfów, ludzi i rzecz jasna krasnoludów będą dostępne. Co do cospleja byłbym chętny zaprezentować swą osobę w reklamie (nie na darmo dwie szable wiszą nad kominkiem).
Reply
Napisał dojrzałość, a zdarza się że 12latek ma więcej w głowie niż 18latek więc pewnie na wiek nie będzie patrzał.
Reply
A kto powiedział, że źli będą mieli lepiej? Za to wszelakie wysokolevelowe lity II będą zagrożone przez grupy uderzeniowe złych, więc dobrzy będą mieli problem z ekwipunkiem na wyższe poziomy.

Nad tym się jeszcze pomyśli, tak, by był balans i względna sprawiedliwość.
Reply
Czyli żeby postać rozwijać trze expić?
Reply
Żeby rozwijać postać trza

a) expić, bo lvl klimatyczny nadzorujący rozwój postaci (Nie będzie można być mistrzem nożownictwa na 1 lvl tylko po wydaniu punktów umiejętności zdobywanych co 1 lvl klimatyczny)

b) uzyskiwać lvl klimatyczny i specjalne zdolności w sesjach, treningach w organizacjach i innych integracjach fabularnych.

Osoby expiące i udzielające się w klimacie jednocześnie będą postać rozwijać najszybciej.
Reply
A zakładanie organizacji będzie dozwolone i na podobnych zasadach jak na Neru miszczu?

To była metafora. Zbyt często bierzesz każdą rzecz na serio Big Grin
Reply
Tak. I nie jestem mistrzem.
Reply
No nareszcie! Długo przyszło mi czekać, aż ktoś coś takiego zorganizuje.
No więc jak cię znam Arr tak wiem, że jesteś słowny i dopniesz swego.
//Tu Awonka.
Sama chętnie wzięłabym udział w czymś takim.
Co do wpłaty sł nie będzie zbytnich problemów.

Wieżę, że temat i twój zapał nie upadną i z całego serca życzę ci wszystkiego, najlepszego w twoim zwariowanym, aczkolwiek całkiem realnym pomyśle.

Preferuję byś się ze mną skontaktował [najlepiej skype].

Mój nick na skype to : Awcia Heart.
Reply
Star 
Może moja postać nie wzbudza sympatii i reputacji nie mam wysokiej, ale to tylko pozory. Chętnie zagram z wami.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)