Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do klimatycznych! [Nowy świat fabularny]
#1
Witam serdecznie.

Od dłuższego czasu gram na Nerthusie, na świecie fabularnym. Jednak uważam, że zatracił już on swój urok i chcę otworzyć nowy świat, prawdziwie klimatyczny i fabularny w przyszłe wakacje.

Gram na Nerthusie. Fajnie. Zamknięty, spokojny świat, gdzie może nie tyle jest z kim pogadać, ale jeśli się do kogoś o coś zwróci - po półgodzinie odpisywania pytanej osoby czasem się opłaci. W porządku, pogram ciut mechanicznie, może trochę poklimacę... O, jaki miły koleś, jakiś skrytobójca czy ktoś. Inteligentny chłopak. Pogram z nim. Rozmowy z Ithan, stanięcie w obronie Dess bitej przez byłego nocarza. Przykładanie oficerowi N.O.C.-y strzały na napiętej cięciwie i ucieczka po parapetach domu Roana na mury i dalej w las. Hm. Nawet fajnie się tu działo. Ale zaczęło się psuć. Znów. Teraz jest tylko cisza. Więc porozmawiajmy. Konferencja - oho, coś się dzieje. Pomogę! - po konferencji - nic. Reklama, współpraca, budowa wszystkiego od nowa, a nie skrywanie się w ruinach. Dynamika, zachęcanie, fabuła zamiast siedzenia na schodach, warczenia na siebie nawzajem i strzępków "klimatu". Zrobię akademię, może to coś da. Nie dało. Jedynie minusy u zaborczych przeciwników ruszania czegokolwiek. Dlatego też nie mam zamiaru mieszać się w kolejne burdy na Nerthusie. Nie mam zamiaru robić czegokolwiek ( Prócz reaktywowania AC pod nieco inną postacią ) dla Nerthusa. Bo moim zdaniem jest to świat już wymarły. Szczerze bym powiedział, że wolę go już dobić, by nie rzęził.

Dlatego rozpocząłem negocjacje z Administracją. Mam zamiar w przyszłe wakacje stworzyć świat prywatny - świat fabularny z prawdziwego zdarzenia.

I teraz proszę o pomoc.

Ogólnie, jak biorę się za coś, to wpierw poświęcam dużo czasu na przygotowania. Szykuję wszystko - od systemów działań zarządu, przez zapas eventów na cały rok, outfity rasowe, system leveli klimatycznych, drzewka umiejętności grywalnych klas postaci i symulatory KP w postaci prostych addonsetów. I nie tylko.

Co mogę zapewnić?

Atmosferę, widoczny podział na dobrych i złych (frakcje), obleganie miast należących do odpowiednich frakcji, bitwy klimatyczne do 40 osób naraz, fabułę świata, pojedynki na kostki i nie tylko, zamknięty świat dla prawdziwych koneserów RPG i gier fabularnych.

Jednym słowem - dynamikę i epicką zabawę.

W czym teraz potrzebuję pomocy, zapytacie
Już śpieszę z odpowiedzią.

Wszelakie finansowe kwestie na rozbujanie nowego fabularnego świata w realiach gry Gra pokryję sam.

Chcę zrobić reklamę. Ale reklamę, która zmiecie banerki, tematy na forum, nieudolne próby zrobienia czegokolwiek.
Wiem, że ciężko jest dogadać się z ADM odnośnie reklam na stronie głównej. Wiem też, że by ich przekonać, potrzeba czegoś urywającego tyłek, co wręcz za darmo wrzucą na główną i jeszcze zrobią z tego ikonę Gra.

Chcę zrobić filmiki. AMVki z udziałem przebranych za swoje postaci Nerthusowiczów. Ogłaszam plan już teraz, bo wiem, że jeśli ktoś będzie chciał brać udział w przedsięwzięciu, to do wakacji będzie miał czas na wykonanie przebrania. Potem, końcem czerwca wsiadam w samochód z porządną kamerą i pewnie kamerzystą, robię rundkę po Polsce i zbieram materiał. Potem zlecam przyjacielowi pracującemu w małym studio filmowym sklecenie po godzinach dwóch lub trzech wersji filmu reklamującego świat. Co chcę uzyskać?

Spójrzcie na to:





Na to:





I na potencjał jaki miałaby reklama w postaci połączenia obydwu konwencji.

Dlatego szukam dzielnych i niewstydliwych graczy lubiących klimaty fantasy i nie tylko, którzy są w stanie wykonać dla samego siebie cosplay, czyli strój klimatyczny, najlepiej imitujący prywatny lub klanowy outfit z Gra lub ich własny avatar. Jeśli nie znajdę tu nikogo takiego, cóż - przebiorę swoich znajomych. Smile

Piszcie co o tym myślicie, piszcie czy chcielibyście wziąć w tym udział. Mile widziane są wszelakie sugestie, pomysły i wsparcie.

Zbierzmy ekipę.
Dołączmy do klimatycznych.
Reply
#2
Matko, toś mi narobił smaka! Możesz na mnie liczyć! Navu broni, Navu radzi, Navu nigdy Cię nie zdradzi! Jasne że wziąłbym w takim czymś udział. Po twoich opisach nie brzmi to jak obietnica wyborcza, ale prawdziwy powiew świeżości! Jestem za.
Reply
#3
ja bym zagrał
ze sł nie byłoby problemu
fantastyke czytam, gram w rpgi
więc nauczyłbym się gry i byłoby ok Tongue
Reply
#4
Wielkie przedsięwzięcie, ale myślę, że z góry jest skazane na porażkę, jednak życzę ci powodzenia.
Reply
#5
Nareszcie śmiałek który ma chęci założyć serwer fabularnySmile
Więc tak, ja jestem za, chętnie sama bym zagrała a z SŁ problemu raczej być nie powinno.
Reply
#6
Będzie tak jak z tym od serwera pvp. Post na medal i słuch o tym zaginie. Tongue
Reply
#7
Nie zaginie, póki nie potrąci mnie pociąg TGV we własnym domu.

Przypominam cel założenia tematu:

Szukam graczy lubiących tematy fantasy i nie tylko, chcących przebrać się za swoje wirtualne odpowiedniki i jednocześnie ludzi chcących wziąć udział w filmiku reklamującym nowy świat fabularny.
Reply
#8
Ja już dawno temu mówiłem, że na to czekam. Masz już jedną osobę.
Reply
#9
U mnie masz 100% poparcia! Ja zrobić mógł bym wszystko, by taki serwer wystartował.
Dodam tak od siebie:
Jeżeli potrzebujesz kogoś, kto zrobi jakąś mapkę, ewentualnie przerobi jakąś to mogę coś pomóc, co prawda nie jestem jakimś mistrzem ale robiłem kiedyś mapkę na jeden serwer Gra (prywatny) i została całkiem pozytywnie oceniona.
Z góry cieszę się, że ktoś wreszcie wpadł na taką ideę bo na taki przełom czekałem już od kilku lat. Pozdrawiam

Atdown
Trzy*. Bierz mnie pod uwagę.
Reply
#10
Ja chętnie mogę wystąpić w tym filmie i mogę pomóc z serverem czy tam w regulaminie, etc.
Masz trzy osoby, ja także będę grała jeżeli server będzie powstawał Smile

Napisz do mnie na GG(W profilu mam). Smile


Down:
Noł problem Smile
Tak jak Błękitnooki poniżej napisał, nie warto tracić czas na ten filmik reklamujący, najpierw trzeba mieć zgodę i pozwolenie od administracji oraz stuprocentową pewność że server powstanie.
Przy starcie servera potem robi się takie rzeczy jak SM, MC czy moderatorzy forum. Filmik to gdy już będzie zgoda. Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)