Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dołącz do klimatycznych! [Nowy świat fabularny]
Gracze będą mieli dwa wzory kart postaci. Takie jak nerthusowe, tylko lepsze - klarowne, z opisem postaci, imieniem i wszystkimi aparycjami.

Drugą kartą będzie karta umiejętności i atrybutów. Tak, podobne do tych pokazanych przy przykładzie walk na kości. Tylko sformatowane do naprawdę drobnych, przejrzystych dokumencików.
Reply
A są już te wzory zrobione, czy jeszcze nie? Smile
Reply
Są. Ale to nie jest teraz ważne.
Reply
Ja chętnie dołączę Big Grin
Reply
Wiesz już jakie będą wymagania, żeby dołączyć na świat?
Reply
Wymagania?

Inteligencja, poprawność językowa, dojrzałość, słowność, odpowiedzialność, chęci.
Reply
Odnośnie dojrzałości to znasz mój wiek. Miałbym szanse się dostać?
Reply
Fajny pomysł w końcu będzie jakiś świat, który będzie się jakoś różnić od innych... A czy zrobisz tak że nowe outy co 7 lvli, nie 10 ?
Reply
Nie wiem czy jest taka opcja w ogóle dla zarządców, bo żaden priv tego nie ma Wink
Reply
Hmm, pomyślałem trochę o podziale miast, które będą należały do tej i do tej rasy i... to jest troszkę pozbawione sensu. No bo skoro do dobrych ma należeć Werbin, Torneg i K-H, a do złych Eder, Mythar i Tuzmer to żli będą mieli gorzej. Rozumiem, że tutaj chodzi o podział miast na strefy północ-południe, ale dobrzy będą mieli dostęp do swoich miast już na 23(?) lvlu, a źli dopiero na 60-tym po wykonaniu Questa. Dodatkowo dostęp do Mythar będzie utrudniony jeżeli np, dobry o wyższym lvlu stanie na drodze. Niby całkiem fajny pomysł z utrudnionym dostępem by był, jednak moim zdaniem to jest not fair, bo dobrzy będą mogli się TePać do swoich miast już po kilkunastu mintuach gry. Weźmy pod uwagę też to, że może nie wszyscy będą expić, bo może założą postać tylko dla fabularnej gry.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)