Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biją kolegę w domu. Co robić?
#31
Za to odpowiada już przyjaźń, za co odpowiadałby Hawai jeśli chce pomóc to na całego.
Reply
#32
Akurat teraz o co ci chodzi Tongue? do czego to kierujesz ?
Reply
#33
I o co ci chodzi? Właśnie o tym mówię. Skąd on może wiedzieć że ten chłopak chce tej pomocy. To oczywiste że trafi do domu dziecka w innej miejscowości. Też martwiłbym się o znajomych, przyjaciół i dziewczynę.

Wagbunda:
Przeczytałem. Skoro kolega twierdzi że siniaki ma od spadania z łóżka itp, to dlaczego Hawai potem twierdzi, że kolega wstydzi się iść na komisariat. Tutaj jest już pierwszy błąd. On nie wie tak naprawdę co się w tym domu dzieje. I czy to na pewno dzieje się w domu. U mnie w mieście
jeśli masz lipę u jednego dresa, to całe osiedle wspólnie chce cie przekopać. Niech najpierw zdobędzie pewne informacje do cholery!


Drexenus o co Ci stary biega? Cały czas do tego dążę.
Reply
#34
No właśnie, kolego w tym problem, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Autor wysnuł jakieś wnioski z którymi jeszcze nic konkretnego nie zrobił. NIE ZROBIŁ. Najpierw zadzwonił na pomoc, a teraz napisał na forum co ma dalej robić. Więc wybacz ale to ja nadal nie rozumiem skąd ty wziąłeś takie wnioski.
Reply
#35
Najlepszym krokiem jak na razie udać się do psychologa szkolnego.
Reply
#36
Aczkolwiek w tym przypadku czy ogólnie Cool ? W tym temacie chodzi mi to , że MySims napewno mu nie pomoze , a jeszcze bardziej zaszkodzi i taka jest prawda Wink
Reply
#37
Więc ponaglam go, żeby nie próbował niczego, nim nie będzie miał pewności. Bez jaj, pisałem to chyba w każdym poście.

AtUp Mysims? Co on ma do tego? Big Grin
Reply
#38
Sorrka pomyłka mój błąd , kolo co założył temat ma taki sam out i tło jak swego czasu gracz MySims który tu ciągle spamował Cool dlatego się pomyliłem x d
Reply
#39
(2012-12-23, 23:05:49)ErasuS Wrote: Więc ponaglam go, żeby nie próbował niczego, nim nie będzie miał pewności. Bez jaj, pisałem to chyba w każdym poście.

AtUp Mysims? Co on ma do tego? Big Grin


.... tak pisałeś o tym wszędzie... Nie lepiej napisać wprost, że lepiej zaprzyjaźnić się i dowiedzieć o co chodzi dokładnie. Tylko wysuwać jakieś wnioski o bohaterach, nie rozumie zupełnie autora tego tematu.
Reply
#40
Napisałem prawie wszędzie. Po za tym widziałaś moje późniejsze posty? Tak policzyłem. Dodałem 6 postów z czego 4 były o tym czy chłopak tej pomocy w ogóle chce.
Sądzisz że myślę aż tak jednotorowo, żeby nie być w stanie wysunąć kilku wniosków i zastrzeżeń?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)