Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka
#21
hahhahahahahahah
Reply
#22
No był by, a nawet be.
Reply
#23
Syn Karmy:
Po prostu źli ludzie tym całym bajzlem rządzili .
Reply
#24
W Polsce nie jest za fajnie, ale nie tylko przez zło czyniących polityków. Jeszcze tkwią u nas pozostałości z komuny - najczęściej płaci się za czas pracy, nie za wykonanie roboty w jak najszybszym czasie i jak największą dokładnością.

Jak patrzę na robotników wykonujących pracę nad budową drogi w moim mieście, to mi się rzygać chce. Siedzą, popijają, czasem wezmą łopatę. Rok remontują rynek. Odcinek głównej drogi nie jest czynny już ponad rok.

A dlaczego ogromne premie rozdano osobom nadzorującym prace nad budową A2? Przecież została oddana z bardzo dużym opóźnieniem, a na dodatek, będąc świeżą drogą, popękała przez mróz. Takie rzeczy tylko u nas. A koszt budowy kilometra obwodnicy Warszawy to 200mln zł. Taniej robi się tunele drogowe pod Alpami.

Musi minąć pokolenie, żeby to się zmieniło.

Co do partii obecnie rządzących w naszym kraju - wszystkie wybory są złe, jeden gorszy od drugiego.

Fireelem:
Ustrój może i dobry, ale w czasach dzisiejszej światowej polityki byłoby ciężko go utrzymać. Interweniowałyby państwa zachodu, bo wg nich taki ustrój nie przejdzie w dzisiejszych czasach. Demokracja to dobry ustrój, ale nie na tych zasadach, co mamy go w Polsce. W Szwajcarii parlament składa się z bodajże dwudziestu posłów, nie otrzymują oni pensji, sami muszą zarobić. A tutaj? Nie przychodzą na obrady, a kasa leci...


Co do oceny - wątpię, bo państwo autorytarne ma własne pomysły, działa na innych prawach; prawdopodobnie zostalibyśmy wyłączeni z UE (z czego bym się ucieszył) oraz NATO (tu już nie byłoby tak fajnie).
Reply
#25
Albo i dłużej Big Grin
Reply
#26
Uwielbiam jak dzieciaki gadają o polityce ,szczególnie profanując Palikota,zapewne tylko dlatego ze jest za legalizacją narkotyków,a dzieciaku twojego pokroju raczej jej nawet na oczy nie widziały...
Reply
#27
Ale partia palikota ukazała że jest socjal-demokratyczną partią Big Grin
Reply
#28
A coś pozatym
Reply
#29
Nie wiem ja się polityką za bardzo nie interesuje .
Reply
#30
Własnie, bardzo szanuje Palikota bo jest bardzo mądrym człowiekiem,widac ze wie co robi, ale ogółem nic dobrego z jego działań nie ma
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)